Obec Dolná Streda
ObecDolná Streda

Ovocné zastávky na cyklotrase

Milí priatelia prírody, cyklisti, členovia OZ záhradkárov, športovci, občania Dolnej Stredy,

rada by som Vás, aj touto cestou, poprosila o podporu. Ako predsedkyňa OZ záhradkárov som podala, na Trnavský samosprávny kraj, žiadosť o podporu projektu s názvom „Ovocné zastávky na cyklotrase“. Jedná sa o projekt vybudovania dvoch prístreškov, osadenia informačných tabúľ a zároveň vysadenia pôvodných ovocných drevín, ktoré sa vyskytovali v katastri našej obce. Všetko bude v okolí cyklotrás v katastri našej obce. Viac sa dočítate priamo na stránke projektu, kliknite sem.

Projekt sa uchádza o priazeň v „súťaži“ s inými projektami z nášho kraja. Preto, pre podporu tohto projektu, je nutné zahlasovať. Hlasovanie prebieha na tejto stránke. Zaberie maximálne 2 minúty. Aký je postup?

1. vybrať musíte minimálne 3 projekty (vrátane nášho)
  2. pri každom je nutné kliknúť na odkaz „Vybrať projekt“
  3. Následne sa Vám naplní „košík“ s projektami s názvom „Vybrané projekty“, ktorý sa nachádza vpravo hore, pri prvom projekte.
  4. Až keď budete mať vybraté min. tri projekty, sa zaktívni tlačidlo „Hlasovať“. Musíte vybrať minimálne 3 projekty. Maximálny počet podporovaných projektov nie je stanovený. Kliknite na tlačidlo "Hlasovať".
  5. Následne sa otvorí formulár, v ktorom je potrebné zadať informatívne údaje:
    -vašu vekovú kategóriu
    -odkiaľ ste sa o ohlasovaní dozvedeli
    -mesto = obec odkiaľ ste
    -telefónne číslo, na ktoré bude zaslaný overovací kód

Kliknite na tlačidlo „Poslať overovací SMS kód“
  1. Na zadané telefónne číslo bude BEZPLATNE odoslaný overovací kód, ktorý zadáte do okienka, ktoré sa odkryje. Po zadaní kódu, kliknite na tlačidlo „Odoslať hlas“
  2. Ak všetko prebehne v poriadku, zobrazí sa hláška „Ďakujeme za Tvoj hlas!"

Hlasovať cez jedno telefónne číslo je možné len raz a je úplne BEZPLATNÉ. Podporiť projekty môžete do polnoci 23. 5. 2019. Počet dosiahnutých hlasov sa zobrazuje pri každom projekte priebežne. Hlasovania sa môže zúčastniť akýkoľvek občan, ktorý dovŕšil minimálne 15 rokov.

Cyklotrasu využívame nielen cyklistky a cyklisti na rekreáciu, ale aj presun do práce a z práce. Kolobežkárky a kolobekžári, korčuliarky a korčuliari. Ale aj chodci na prechádzku, oddych a relax. Skrášlime si túto časť našej obce, ktorú využívame najmä na relax ešte viac! Aby nám mohla poskytnúť ešte krajšie prostredie a lepší relax. Zahlasovanie zaberie len cca 2 minúty. Urobme to pre seba!

Slávka Lošonská
predsedkyňa OZ záhradkárov

P.S.: Veľké a srdečné ďakujem patrí všetkým, ktorí podporíte tento projekt. Ak to vyjde, tak bude slúžiť nielen nám, ale aj našim deťom.

Obrázok: www.dolnastreda.sk

Dátum vloženia: 15. 5. 2019 19:34
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 10. 2019 7:37

mobilní aplikace V OBRAZE
Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Matúšova zem