Oslava MDD v Dolnej Strede

0
Pridané 2.6.2019. Autor: Daniel Loffler v kategórií: Nezaradené
Oslava MDD v Dolnej Strede

V sobotu 1.6.2019, sa na ihrisku "Na Barine" uskutočnila obecná oslava Medzinárodného dňa detí. Napriek tomu, že počasie občas vyzeralo, že nám nedopraje, nakoniec nespadla ani jedna kvapka a bolo nádherné teplé slnečné počasie.

Toto ešte viac umocnilo radosť detí, ktoré absolvovali rôzne disciplíny, pri ktorých museli ukázať svoje zručnosti. Celé poobedie sa nieslo v duchu pohybu a presnosti, keďže deti museli skákať vo vreci, potom hádzali kruhy na tyčky. Balans museli udržať počas prenášania ping-pongovej loptičky cez prekážkovú dráhu a následne hádzali loptičkami na presnosť, do pripravehého terča.

Odmenou deťom bola nielen radosť v očiach a úsmev na perách. Ale každé dieťa dostalo za svoj heroický výkon aj sladké prekvapenie. Do bonusových disciplín sa mohli zapojiť aj rodičia: preťahovanie lanom a bublinkový svet. Po týchto všetkých náročných úlohách bolo pripravené občerstvenie v podobe hot-dogov, gulášu a nealko nápojov. Tí, ktorým súťaženie nestačilo, a ešte sa chceli vyšantiť viac, mohli tak urobiť v skákacom hrade, či na kolotoči.

Všetko nám skvele moderovala p. Karin Majtánová, za čo jej patrí obrovská vďaka! Za prípravu a koordináciu celého popoludnia patrí veľká vďaka Turistickému oddielu Dolná Streda. Vďaka patrí aj všetkým, ktorí sa akokoľvek podielali na jeho hladkom priebehu. Či už hudobnou produkciou, plnením balónov, varením gulášu, prípravou hot-dogov, podávaním nápojov, obsluhou kolotočov.

Galéria (129)

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem