12. ročník tradičného stolnotenisového turnaja v Dolnej Strede

0
Pridané 14.2.2019. Autor: Marek Dobiš v kategórií: Novinky z obce
12. ročník tradičného stolnotenisového turnaja v Dolnej Strede

Vo štvrtok 27.12.2018 sa v Športovo - komunitnom centre uskutočnil 12.ročník Vianočného stolnotenisového turnaja. Do turnaja sa zapojilo 25 súťažiacich, ktorí boli rozdelení do troch kategórií ako každý rok. A to muži, ženy a mládež. 

     V kategórii mužov bolo 14 súťažiacich. 1.miesto obsadil Jaro Turcár, 2.miesto Michal Turcár a 3.miesto Bohuš Súkeník. V kategórii žien sme mali tri súťažiace. 1.miesto obsadila Silvia Lehocká, 2.miesto Andrea Bojnanská a 3.miesto Lucia Miháliková.

    No a v kategórii mládeže sme mali 8 súťažiacich. 1.miesto vybojoval Matej Polák, na 2.mieste sa umiestnil Tomáš Polák a 3.miesto obsadila Ivanka Andelová. Výhercom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť všetkým súťažiacim.

    Veľká vďaka patrí pánovi Vladovi Tomčányimu za sponzorské dary, pánovi Tomášovi Polákovi za výpomoc a vedenie našich mládežníkov počas turnaja, pani Krivošíkovej, ktorá nám napiekla výborné koláče, fanúšikom a všetkým čo sa podielali na organizácii turnaja.


Dúfame, že si všetci dobre zašportovali a pobavili sa. Už teraz sa tešíme, v poradí už na 13.ročník, ktorý sa ukutoční o rok v decembri. Ešte raz, ďakujeme všetkým za účasť.

Galéria (57)

                                                                                                                 

Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem