Vianoce sú dar 2018

0
Pridané 20.11.2018. Autor: Daniel Loffler v kategórií: OZ záhradkarov
Vianoce sú dar 2018

Srdečne Vás pozývane na druhý ročník podujatia "Vianoce sú dar", ktoré sa bude konať 1. 12. 2018 v športovo komunitnom centre v Dolnej strede, od 14:00. Prídite zahájiť aj tohtoročné adventné obdobie účasťou na podujatí, na ktorom môžete načerpať mnoho inšpirácií, zakúpiť si drobné dekorácie, či zabaviť sa pri kultúrnych vystúpeniach.

Advent má pre každého z nás špecifický a neopakovateľný význam. Určite je plný aj zhonu z upratovania, nákupov, varenia, vypekania, rôzneho vybavovania a iných príprav na najkrajšie sviatky roka. Sviatky božieho narodenia si každý z nás chce užiť už v kruhu rodiny, pokoji a kľudnej atmosfére. Prídťe si aj Vy trochu načrieť z pohody a stretnúť sa s priateľmi.

Tak ako minulý rok, aj tento rok je pripravených mnoho zaujímavých vecí pre deti, ale aj pre dospelých. Budete sa môcť pokochať vystúpením detí zo ZŠ Jána Majku v Dolnej Strede, či detským divadelným predstavením Tdpaslík. Pripravené je opať zdobenie medovníkov, výroba kŕmidiel pre vtáčiky, či náučný program Červeného kríža, nielen pre najmenších. Dospelí sa budú môcť pokochať prezentáciou výroby adventných aranžmánov a venčekov. Tieto si budete môcť na mieste i zakúpiť. Keďže sa už ochladilo, mysleli sme aj na občerstvenie v podobe či už teplých nápojov alebo drobných jedál.

 

Tak ako minulý rok, aj tento rok sme si dali za cieľ celý výťažok z akcie venovať niekomu, kto na tom nie je tak dobre ako my. A preto sme sa rozhodli podporiť rodinu, ktorá sa nachádza v hmotnej núdzi. Za všetky dobrovoľné príspevky Vám už teraz, vopred, ďakujeme aj v mene rodiny Pastorkovej.

 

Na záver celého podujatia je pripravené slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka! Príďte. Tešíme sa na Vás!

Galéria (1)

 

Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem