Pozvánka na záhradkársku výstavu

0
Pridané 3.9.2018. Autor: Daniel Loffler v kategórií: OZ záhradkarov
Pozvánka na záhradkársku výstavu

Združenie záhradkárov a ochrancov prírody v Dolnej Strede vás, tradične, aj tento rok srdečne pozýva na jesennú výstavu ovocia a zeleniny. Výstava sa uskutoční v dňoch 8. a 9. septembra 2018, v čase 14:00 - 18:00, v priestoroch Športovo-komunitného centra pri OcÚ v Dolnej Strede.

Tak, ako i po iné roky, aj tento rok budú vystavovateľmi ovocia a zeleniny najmä členovia nášho záhradkárskeho združenia. No o Vašu priazeň sa budú uchádzať aj drobnochovatelia, ktorí budú prezentovať svoje najväčšie chovateľské pýchy. Témou tohtoročnej fotovýstavy bude "Príroda očami Hany Lošonskej". Tých, ktorí sa v ostatnom čase naladili na ľudovú nôtu, určite na duši pohladí výstava Dolnostredského kroja. Deti, navštevujúce ZŠ v Dolnej Strede, sa budú prezentovať svojimi nádhernými výtvarnými prácami.
Už sa zjesenieva. Jeseň vytvára lahodné obrazce farieb, tvarov a nálady, ktorá pohladí najmä dušu. Pre tých, ktorým by to nestačilo, bude pripravená aj ochutnávka ovocia, či burčiaku :)
Na všetkých návštevníkov sa veľmi srdečne tešíme a dúfame, že sa prídete s nami stretnúť a pokochať sa našimi tohtoročnými výpestkami.


Priložené súbory
Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem