Vianočný stolnotenisový turnaj

0
Pridané 2.1.2018. Autor: Marek Mikuláš v kategórií: Udalosti v obci
Vianočný stolnotenisový turnaj

V štvrtok 28. decembra 2017 sa v Športovo-komunitnom centre uskutočnil 11. ročník Vianočného stolnotenisového turnaja. Do turnaja, ktorý sa i tento rok niesol v prijateľskej atmosfére sa zapojilo 33 súťažiacich pochádzajúcich nielen z našej obce, ale i z viacerých miest západného Slovenska.

Súťažiaci boli rozdelení do troch kategórií: muži, ženy a mládež.
V prvej kategórii súperilo 20 mužov, kde víťazom sa stal Oliver Práznovský, na druhom mieste sa umiestnil Jaroslav Turcár a tretie miesto obsadil Juraj Rajčo.
V druhej kategórii súťažili štyri ženy. Víťazstvo si odniesla Iveta Pešková, na druhom mieste sa umiestnila minuloročná víťazka Silvia Lehocká a tretie miesto obhájila Adriana Bojňanská.
V mládežníckej kategórii súťažilo podobne, ako minulý rok deväť detí. Novým víťazom mládežníckej kategórie sa stal Šimon Ištokovič, na druhom mieste sa umiestnil Mirko Ištokovič a na treťom mieste Lukáš Ištokovič.
Víťazom srdečne gratulujeme a zároveň všetkým športovcom ďakujeme za účasť. Veľká vďaka patrí aj početnému zastúpeniu divákov, sponzorom turnaja i všetkým, ktorí sa podieľali na jeho organizácii.
Zároveň by sme chceli priponenúť, že trénovať na ďaľší, už 12. ročník, na ktorý sa už teraz tešíme a všetkých srdečne pozývame, môžete v utorok a v štvrtok v čase od 17:00 - 19:00 v našom Športovo-komunitnom centre.
Pod článkom je uverejnená obsiahla fotogaléria z turnaja.

Galéria (129)

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem