Vianoce sú dar!

0
Pridané 23.11.2017. Autor: Daniel Loffler v kategórií: OZ záhradkarov
Vianoce sú dar!

Pozývame Vás na podujatie "Vianoce sú dar", ktoré sa uskutoční 2. decembra 2017, od 14:00. Odštartujte adventné obdobie prvými vianočnými inšpiráciami, burzou, medovinou a aktivitami pre deti!

Začína sa adventné obdobie. Toto obdobie prípravy na najkrajšie sviatky roka, je pre väčšinu z nás obdobím hektickým a plným zhonu a stresu. Zháňaním rôznych darčekov, prípravou rôznorodého pečiva, upratovaním. Najdôležitejší je vždy začiatok. A preto Vás pozývame, aby ste ho odštartovali načerpaním síl a inšpirácie, na podujatí "Vianoce sú dar", ktoré sa uskutoční v našom Športovo-komunitnom centre.
Pre deti sú pripravené tvorivé dielne, kde im pomôžeme popustiť uzdu svojej fantázie pri zdobení medovníkov, výrobe kŕmidiel pre vtáčiky. Trochu dôležitého poučenia získajú v náučnom programe Červeného kríža pre najmenších. Pre dospelých bude pripravená prezentácia, spojená s praktickou ukážkou, výroby vianočných aranžmánov a adventných vencov. Môžete sa tešiť na kultúrne vystúpenia Seredkských ZTTepákov a detí zo ZŠ Jána Majku. Prvé darčeky, či len darčekové inšpirácie, môžete načerpať vrámci burzy (ak sa chcete burzy aktívne zúčastniť ako predávajúci, bližie informácie získate na adrese vianoceds2017@gmail.com). Občerstvenie bude, samozrejme, zabezpečené taktiež.

Dobrovoľným príspevkom môžete podporiť charitatívny zámer tohoto podujatia.

Prídťe načerpať sily v predvečer prvej adventnej nedele. Radi Vás uvidíme.

plagat_001

Galéria (1)

 

Diskusia (0)

Tento web využíva cookies, jeho používaním vyjadrujete súhlas. Viac informácií Rozumiem